Technology

Zawodnicy trenowani przez Tuchela pokonali Tottenham Londyn rezultatem 1 do 0 po fenomenalnym meczu! Londyńska Chelsea przypieczętowała awans do meczu finałowego zmagań Pucharu Angielskiej Ligi!

15.01.2022, 09:49 0 komentarzy
Zawodnicy trenowani przez Tuchela pokonali Tottenham Londyn rezultatem 1 do 0 po fenomenalnym meczu! Londyńska Chelsea przypieczętowała awans do meczu finałowego zmagań Pucharu Angielskiej Ligi!

Kibice piłkarscy z Anglii w środowy wieczór byli skoncentrowani na pojedynku, który rozgrywany był pomiędzy Chelsea Londyn, a Tottenhamem Londyn. Zwycięzca dwumeczu miał zyskać awans do finału Pucharu Angielskiej Ligi, a więc stawka tego starcia była bardzo wysoka. Podczas pierwszego pojedynku tych dwóch klubów Chelsea Londyn, która zwyciężyła rezultatem 2 do 0 na Stamford Bridge była dużo aktywniejsza. Jednak to nie oznaczało, iż w batalii rewanżowej będzie brakowało niesamowicie emocjonujących momentów. Wręcz przeciwnie piłkarscy wielbiciele od pierwszej do ostatniej minuty mieli okazję podziwiać niezwykłe widowisko. Trenowani przez Antonio Conte zawodnicy z całą pewnością mieli nadzieję na dobry wynik, ale drużyna Chelsea ekspresowo ruszyła do ataku. W osiemnastej minucie piłkarze Tuchela Thomasa wyszli na prowadzenie, gdy po świetnym zagraniu Masona Mounta futbolówkę do siatki wpakował Reudiger.

Na pewno był to fantastyczny start meczu dla Chelsea z Londynu, która znacznie zbliżyła się tym sposobem do wielkiego finału Pucharu Angielskiej Ligi. Od tej chwili zawodnicy londyńskiego Tottenhamu musieli odrobić już trzy gole, aby choćby doprowadzić do dodatkowego czasu gry. było to bardzo ciężkie zadanie i nie można temu zaprzeczyć. mnóstwo powodów do irytacji z powodu systemu VAR mieli także fani zgromadzeni na stadionie w Londynie. Aż dwa razy sędzia który prowadził to starcie wskazywał na wapno dla miejscowych, lecz dwukrotnie także musiał decyzję te cofać po analizie powtórki poprzez wykorzystanie systemu VAR. Mimo wszystko piłkarze Tottenhamu FC w dalszym ciągu rywalizowali o pozytywny rezultat i dali radę nawet ustrzelić gola. W tym przypadku jednak kolejny raz musiał zainterweniować VAR i sędzia zasygnalizował, że Harry Kane w momencie zagrania znajdował się na spalonej pozycji. Na sam koniec Chelsea z Londynu zwyciężyła to starcie wynikiem jeden do zera i będzie rywalizować w wielkim finale Pucharu Angielskiej Ligi, gdzie jej rywalem będzie Arsenal FC lub Liverpool.

Zostaw komentarz