Technology

Pierwsza pozycja Hamiltona Lewisa a także spore doznania w trakcie Grand Prix Arabii Saudyjskiej! Dopiero po ostatnim wyścigu w Abu Dhabi będziemy znali triumfatora mistrzostw świata Formuły 1!

08.12.2021, 13:32 0 komentarzy
Pierwsza pozycja Hamiltona Lewisa a także spore doznania w trakcie Grand Prix Arabii Saudyjskiej! Dopiero po ostatnim wyścigu w Abu Dhabi będziemy znali triumfatora mistrzostw świata Formuły 1!

Kibice motorowych sportów w dalszym ciągu nie dostali odpowiedzi na najistotniejsze zagadnienie, a do finalnego rozstrzygnięcia trwającego obecnie sezonu F1 sezonu Formuły 1 został już tylko jeden wyścig. W wyścigach w Formule 1 od wielu lat nie zdarzyła się sytuacja, by zdobywcę mistrzostwa świata poznać dopiero pod koniec rozstrzygającego wyścigu sezonu. Z całą pewnością jeżeli chodzi o rozstrzygnięcia bieżąco trwający sezon jest fantastyczny. W trwającym obecnie sezonie tylko dwójka zawodników się liczyło podczas rywalizacji o tytuł mistrzowski i rozsądnie przyznać ten fakt. Mówimy tutaj oczywiście o Lewisie Hamiltonie ze stajni Mercedesa AMG Petronas oraz Maxie Verstappenenie z zespołu Red Bull Racing. W aktualnym sezonie wciąż panujący mistrz napotkał przeciwnika, który był w stanie równać się z nim. Lewis Hamilton w trakcie trwania GP Arabii miał możliwość, by zrównać się liczbą punktów z kierowcom pochodzenia holenderskiego i rzeczywiście ta sztuka mu się udała. O wygraniu tytułu mistrzowskiego F1 dzięki rezultatom wspomnianego wyżej wyścigu decydować będzie ostatni wyścig tego sezonu.

Nie podlega wątpliwości, że dyspozycja dwóch zawodników w obecnie trwającym sezonie była fenomenalna. Już na początku sezonu Ci dwaj zawodnicy stanowczo odskoczyli reszcie kierowców i dali do zrozumienia, kto naprawdę liczy się w batalii o tytuł mistrzowski. Pozostali zawodnicy mieli szansę wyłącznie dyskutować o tym kto z tej dwójki na koniec wywalczy mistrzowski tytuł F1 i śledzić ich potyczki o zwycięstwa w kolejnych wyścigach. W trakcie aktualnie trwającego sezonu nie brakowało niezwykłych doznań i bardzo często miały miejsce incydenty pomiędzy tymi dwoma fantastycznymi kierowcami i należy wziąć to pod uwagę. Mimo ogromnych emocji Ci dwaj zawodnicy mówią o sobie z gigantycznym poszanowaniem i podkreślają, że w ostatnim wyścigu po triumf sięgnie ten lepszy zawodnik. Dla każdego sympatyka motorowych sportów to, że walka o tytuł mistrza świata rozwiąże się dopiero w trakcie ostatniego wyścigu sezonu jest bez żadnych wątpliwości fantastyczny. Bez wątpienia rozstrzygający wyścig w tym sezonie F1 zapewnić nam może mnóstwo emocji. Na ostatnie rozstrzygnięcie między tymi dwoma perfekcyjnymi zawodnikami zostaje nam więc jedynie wyczekiwać.

Zostaw komentarz