Technology

Brazylijscy piłkarze ograli kolumbijską kadrę narodową wynikiem 1:0 i mogą być pewni wylotu na turniej! Brazylijska narodowa kadra właśnie zagwarantowała sobie kwalifikację do mistrzostw świata w Katarze!

14.11.2021, 13:39 0 komentarzy
Brazylijscy piłkarze ograli kolumbijską kadrę narodową wynikiem 1:0 i mogą być pewni wylotu na turniej! Brazylijska narodowa kadra właśnie zagwarantowała sobie kwalifikację do mistrzostw świata w Katarze!

Brazylijska reprezentacja narodowa jest jedną z najlepszych piłkarskich drużyn narodowych i futbolowi sympatycy ze Starego Kontynentu świetnie zdają sobie z tego sprawę. Niejednokrotnie usłyszeć możemy o młodym piłkarzu, który ma wielką szansę na doświadczenie wielkiej futbolowej kariery i pochodzi on właśnie z kraju kawy. Naprawdę liczne grono piłkarzy, którzy radowali serca sympatyków piłkarskich ze Starego Kontynentu puścił w świat ten kraj. Obecnie Brazylia posiada niezwykle mocny skład, który z całą pewnością jest w stanie rywalizować o złoty medal na światowych mistrzostwach, które odbędą się w przyszłym roku. Zawodnicy narodowej drużyny Brazylii fenomenalnie przeszli przez kwalifikacyjne zmagania do mundialu i trzeba mieć na uwadze ten fakt. W czwartek wieczorem mieli okazję, żeby przypieczętować sobie kwalifikację na mundial, lecz do tego potrzebowali wygranej z kolumbijską narodową kadrą. W czwartek, lecz potrzebowali do tego zwycięstwa z Kolumbią. Piłkarze Brazylii świetnie dali radę z tym przeciwnikiem i dzięki temu mieli okazję świętować zdobycie awansu.

Brazylijska reprezentacja w trwających w tej chwili kwalifikacjach do czempionatu światowego w Katarze jedynie raz zgubiła komplet punktów. To miało miejsce dokładnie w starciu z narodową drużyną Kolumbii, które się zakończyło rezultatem 0 do 0. Kiedy przyszła pora na rewanżowy pojedynek kolejny raz Brazylijczycy byli głównym faworytem. Spotkanie rozegrane zostało na boisku w Sao Paulo i Brazylijczycy byli naprawdę mocno zmotywowani, by zwyciężyć swoich oponentów. Przez bardzo długi czas utrzymywał się na tablicy wynik remisowy, jednakże w rozrachunku końcowym brazylijscy piłkarze zdołali zdobyć decydujące trafienie. Bramkę, która przypieczętowała zwycięstwo podczas tego pojedynku ustrzelił Paqueta, który przyjął bardzo dobre zagranie od kapitana brazylijskiej drużyny narodowej Neymara Jr.. Takim sposobem brazylijska kadra narodowa stała się pierwszą kadrą z Ameryki Południowej, która dała radę zapewnić sobie wylot na mistrzostwa świata w Katarze. Należy mieć na uwadze to, że zmagania eliminacyjne są na finiszu i za moment znać będziemy pełne zestawienie kadr, które powalczą o mistrzostwo czempionatu.

Zostaw komentarz