Technology

Betclic bonus

08.11.2020, 09:16 0 komentarzy
Betclic bonus

Czym są zakłady u bukmacherów?


Zawieranie zakładów wzajemnych to przewidywanie czy dane wydarzenie, przeważnie o charakterze sportowym aczkolwiek są także inne dziedziny, zajdzie. Więc w zakładach wzajemnych jest gracz, inaczej część obstawiająca zdarzenie, a z innej operator - spółka, która zatwierdza zakład na wskazanych przez niego zasadach. Najbardziej popularne zakłady są przyjmowane na rozgrywki piłki nożnej, siatkówki albo tenisa.


Gdzie rozpocząć obstawianie?


Krokiem fundamentalnym jest otworzenie konta u bukmachera internetowego.


Należałoby pamiętać o tym, że na terenie Polski została wprowadzona ustawa dotycząca hazardu, która mówi, że typy bukmacherskie muszą oferować tylko i wyłącznie postępujący zgodnie z przepisami operatorzy, z pozwoleniem Ministra Finansów. Zarejestrowanie nowego konta oraz jego weryfikacja przez zakład to więc podstawowy oraz najważniejszy krok. W chwili gdy chcemy zdecydować się na to, że z obstawiania mamy zamiar uzyskać prawdziwe wygrane, trzeba skupić się na zawieraniu zakładów z konkretnej grupy wydarzeń, lubianej przez nas sportowej dyscypliny albo typu zakładów, jak przykładowo zakłady podczas spotkania. Tego rodzaju metoda obstawiania zakładów to jednocześnie o wiele lepsze sprawdzanie tabelek, bardziej trafne uwagi i co za tym idzie na większe wygrane bukmacherskie.


Czemu warto wytypować swój zakład bukmacherski?


Klient bukmachera, wybierając wybrane wydarzenie sportowe określa sumę pieniędzy, którą jest w stanie postawić, by wygrać określoną kwotę pieniędzy. sumę pieniędzy tę opisujemy jako stawką w zakładzie bukmacherskim. Operator zatwierdzający zakład określa kurs po którym dane wydarzenie będzie rozliczane. Tak zwany kurs okazuje się wyrażeniem prawdopodobieństwa powstania danego wyniku na kuponie bukmacherskim. Stawka zakładu zwielokrotniona przez kurs zakładu daje prawdopodobną wygraną albo stratę. Typując zakłady można więc bardzo szybko zdobyć pieniądze, trafiając dany zakład czy też utracić zainwestowane pieniądze w niepoprawnym typie.


bonus powitalny betclic


Co to są zakłady live?


Typowanie z meczy live to najbardziej ceniona i jedna z najpopularniejszych form stawiania zakładów przez klientów firm bukmacherskich. Pozwala ona na stawianie zakładów w trakcie rozgrywania konkretnego meczu koszykarskiego. Jest to nowoczesny rodzaj typowania, którą mają w swojej ofercie operatorzy zakładów. Obstawiając zakłady w czasie trwania meczu jesteśmy w stanie w tym samym momencie podziwiać wydarzenie live i odpowiednio kontrolować i reagować na zajścia typując typy.

Zostaw komentarz