Woodstock 2018

02.09.2018, 16:11 0 komentarzy
Woodstock 2018

Po raz pierwszy jeden z najpopularniejszych i największych festiwali w Polsce, odbył się pod nową nazwą– Pol'and'Rock Festival. Dawny „Przystanek Woodstock”, który dumnie nosił tę nazwę od 1995 roku, musiał zmienić ją poprzez względy prawne. Tegoroczny "najpiękniejszy festiwal świata" odbył się 24 raz. Już 15 raz Pol'and'Rock Festival organizowany jest w Kostrzynie nad Odrą i jak co roku ściąga ogromne tłumy fanów muzyki i magicznego klimatu tego wyjątkowego wydarzenia.

Droga, którą przebył Pol'and'Rock Festival jest długa, a festiwal przechodził wiele zmian i ewoluował z biegiem lat. Na jego rozwój miało wpływ nie tylko rosnące zainteresowanie miłośników muzyki, ale co za tym idzie, coraz większa liczba sponsorów festiwalu. Dzięki temu festiwal wydłużył liczbę dni z pierwotnych dwóch na trzy, zwiększyła się ilość występów zagranicznych artystów oraz ilość osób zainteresowanych festiwalem. Od dłuższego czasu liczba „woodstockowiczów” waha się między 300 a 750 tysięcy. Wejście na festiwal jest całkowicie darmowe, ale pomimo tego, każdy może się tam czuć bezpiecznie, ze względu na pilnujące porządku służby, które wspierają wolontariusze, nazywani „Pokojowym Patrolem”.

Pol'and'Rock Festival nie jeden raz startował w konkursach wyłaniających najlepsze europejskie i światowe festiwale. Organizacja odbywa się na najwyższym poziomie. Jednak festiwalowiczeszukają czegoś więcej niż tylko dobrej organizacji. Osoby, które od lat uczestniczą w Pol'and'Rock Festival cieszą się przede wszystkim niezwykłym, panującym na nim, klimatem i atmosferą wypełnioną miłością i radością. Festiwal ten jest miejscem, pozwalającym na bezgraniczną i bezpieczną zabawę w rytm pięknej muzyki. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, która organizuje wiele warsztatów i spotkań, uczestnicy mogą odbyć rozmowy z ciekawymi osobami, poddać się medytacji oraz zgłębiać wiedzę z wielu tematów.

Jedno jest pewne – festiwalowy klimat i wspaniałe chwile na "woodstockowym polu" są warte przeżycia. Istnieje duża szansa, że jadąc tam po raz pierwszy, zakochasz się w jedynej w swoim rodzaju atmosferze i wrócisz na Pol'and'Rock za rok!

Tagi:

Zostaw komentarz