W tym roku dzień premiery nowej konsoli od Sony

22.09.2020, 13:02 0 komentarzy
W tym roku dzień premiery nowej konsoli od Sony

Już w 2019 roku były obietnice, iż w bieżącym roku Sony przedstawi nam swoje nowe dziecko - PlayStation5. Na chwilę obecną na rynku dalej popularna jest poprzednia konsola i nic nie wskazuje na to, by zaciekawienie nią mogło zmniejszać się. Mimo wszystko japońska firma zdecydowała się na stworzenie konsoli do gier nowszej generacji, w związku z czym klienci z niecierpliwością czekają.

Najświeższe technologie w PlayStation5

Japońska firma Sony kilka razy już udowodniła, iż jest nowatorem wśród innych firm tego typu i może zaskakiwać graczy. PlayStation4 postawiła naprawdę wysoko poprzeczkę konkurencji - to wszystko przez totalnie innowacyjną jakość, jakiej nigdy nie zaprezentowała żadna inna marka. Niesamowicie wyczulone DualShocki, gry najnowszej generacji, graficzne efekty - konsumenci bez wątpienia docenili takie wspomniane detale oraz przez to na chwilę obecną PS4 okazuje się być najszybciej sprzedawaną konsolą do gier wszech czasów.

Aczkolwiek na początku pojawiły się drobne kłopoty - Japończycy chcieli przeskoczyć różnego rodzaju technologiczne granice (co w rezultacie im się udało), aczkolwiek wypuszczenie oraz przedpremierowe pokazy PS4 wzbudziły ambiwalentne emocje. Klientom, zapoznanym z innowacyjną konsolą PS3, niekoniecznie pasowały przykładowo pady, bo na starcie wydawały się naprawdę niekomfortowe przy grze. Ostatecznie DualShocki miały trochę inną formę, ale problemem się okazał inicjalny wypust PS4. PlayStation4 przegrzewała się, sprzęt potrafił także samodzielnie resetować się.

Jednakże po pewnym czasie i aktualizacjach wrzucanych na bieżąco, się okazało, iż mimo wszystko Sony podąża w dobrym kierunku, a wypuszczona konsola otrzymała miano kultowej. Jednakże nie okazałoby się to możliwe, gdyby nie gierki, które sporo ludzi wspomina naprawdę ciepło.

PlayStation 5 - jak wypadnie na tle poprzednich?

Na pewno niejeden gracz i fan świeżynek technologicznych z niecierpliwością czeka na ukazanie się najnowszej konsoli. Firma Sony powiedziała, że gry znane z PlayStation 4 będą działały na najnowszej konsoli (lecz nie podziała na odwrót, co licznym fanom się nie spodobało). Słychać w tej chwili pierwsze teorie o kłopotach z preorderami - rzekomo japońska firma nie nadąża z produkcją, aczkolwiek nie mamy pewności, czy nie są to tylko wredne głosy hejterów. W Internecie ukazują się się następne informacje także o tym, iż PlayStation 5 posiada podobno kłopot z jakością 4k. Jednakże i tutaj pewne nie jest, jaka okaże się rzeczywistość. Wszystkiego dowiemy się w dniu premiery, czyli dziewiętnastego listopada roku 2020.

Tagi:

Zostaw komentarz