Skład następnego sezonu Top Model już jest znany!

26.09.2020, 13:12 0 komentarzy
Skład następnego sezonu Top Model już jest znany!

Program TVN o chwytliwej nazwie Top Model to jeden ze stałych punktów ramówki przygotowanej na jesień w stacji, gdzie uczestnicy walczą o tytuł Next Top Model. Znane jury ale przede wszystkim prowadząca Joanna Krupa to rzeczywiście przepis na sukces, czego dowodem mogą być dziesiątki tysięcy widzów zbierających się przed odbiornikami telewizyjnymi. Do tego będzie można zobaczyć wiele rozpoznawalnych osób w świecie mody, jak na przykład rozpoznawalne modelki, redaktorki pism o modzie, bądź też fotografowie światowej sławy.

W ramach tego sezonu w szranki staje 14 uczestników, wśród których są również osoby ze specjalnymi biletami - srebrnym i złotym. Bilet w złotym kolorze jest przyznawany przez sędziów osobie, której możliwości do zostania modelką lub modelem są największe, dzięki czemu ten uczestnik od razu znajdzie się w domu Top Model. Z kolei bilet w srebrnym kolorze to głos osób głosujących w Sieci, których zadaniem był wybór swojego ulubieńca, który nie musi pojawiać się na etapie castingów i automatycznie przechodzi na bootcamp, czyli kolejny etap.

O czym jest program?

Program daje nie tylko zaistnienia w świecie modelingu, ale również pierwszych kroków i wzbogacenie swojego portfolio, dlatego w każdej edycji postanawia się zgłosić naprawdę dużo chętnych osób. W odcinkach uczestnicy muszą wykonać różnorodne konkurencje, które będą sprawdzać, czy są oni gotowi na wyzwania w w świecie mody pełnym wyzwań. Głównym zadaniem sędziów jest ocenienie ich postępów i zadecydowanie o tym, który z uczestników będzie musiał pożegnać się z programem w danym odcinku. Istnieje jeszcze możliwość powrócenia do programu tuż po wyeliminowaniu, a dzieje się to dzięki wpływowi Michała Piróga, który czuwa zza kulis, zapewniając wsparcie i pocieszenie dla uczestników. Główną nagrodą jest podpisanie kontraktu z agencją modeli i modelek jak i sesja fotograficzna na okładkę dla jednego z czołowych polskich miesięczników "Glamour". W najnowszym sezonie będziemy mogli oglądać rywalizację przyszłych modeli i dowiedzieć się, kto okaże się być kolejnym uczestnikiem z tytułem Top Model w Polsce. walczy wiele interesujących uczestników, dlatego zdecydowanie warto jest oglądać na bieżąco odcinki.

Tagi:

Zostaw komentarz