Technology

Reprezentacja Niemiec zwyciężyła mistrzostwo Europy do lat 21! W meczu finałowym piłkarze niemieckiej reprezentacji zwyciężyli kadrę Portugalii!

08.06.2021, 14:54 0 komentarzy

Po 2 latach przerwy niemiecka reprezentacja ponownie siada na tron europejski w młodzieżowym futbolu. Gracze prowadzeni przez szkoleniowca Kuntza Stefana zwyciężyli po niezwykle emocjonującym starciu z zespołem Portugalii wynikiem 1:0. Dla zawodników niemieckiej drużyny narodowej to był kolejny z rzędu mecz finałowy młodzieżowych Mistrzostw Europy. Piłkarze z Niemiec w trakcie dwóch poprzednich starć aż dwukrotnie się spotykali z ekipą Hiszpanii. Przed czterema laty reprezentacja Niemiec zwyciężyła drużynę narodową Hiszpanii. Reprezentanci hiszpańskiego zespołu dwa lata później się odegrali i wygrali w finałowym pojedynku dwa do jednego. Ekipa z Niemiec we wspomnianym wyżej przypadku musiała walczyć z portugalską drużyną, która również myślała o tym aby wygrać to prestiżowe trofeum. Ostatecznie jednak sukces świętowali zawodnicy Niemiec wynikiem 1:0, a trafienie rozstrzygające zdobył Nmecha na początku drugiej połowy.