Technology

Imponująca narodowa drużyna Szwajcarii zaliczyła awans do ćwierćfinałowej fazy turnieju Mistrzostw Europy 2020! Francuska ekipa została ograna i nie będzie w stanie zdobyć tytułu mistrzów Starego Kontynentu!

01.07.2021, 12:34 0 komentarzy

Sympatycy futbolu wieczorem w poniedziałek byli widzami niesamowitego meczu na stadionie w Bukareszcie. Niezbyt dużo kibiców spodziewało się tego, że starcie pomiędzy narodową kadrą Szwajcarii a kadrą francuską może zagwarantować aż tak dużo fenomenalnych odczuć. Dopiero po rzutach karnych zobaczyć mogliśmy wygranego tego meczu, a gwiazdy dwóch zespołów prezentowali się dobrze. Jako pierwsi bramkę zdobyli zawodnicy Szwajcarii, jednakże gracze francuskiej drużyny narodowej bardzo dobrze zainaugurowali drugą połowę, w której dwa trafienia strzelił Karim Benzema. Zdawać się mogło, że jakiekolwiek emocje podczas tego pojedynku właśnie się skończyły, w sytuacji gdy na 3 do 1 trafienie zaliczył Pogba. Jednak gracze szwajcarskiej drużyny narodowej nie planowali się poddawać i ku zdziwieniu wszystkich dali radę doprowadzić do remisowego wyniku. Arbiter tego starcia był bez wyjścia i był zobligowany zaprosić obie drużyny na dodatkowe 30 minut rozgrywki. O rozstrzygnięciu pojedynku zdecydować musiały jedenastki, gdyż dodatkowy czas rozgrywki także nie zapewnił rezultatu końcowego. Nieco lepsza w ciągu konkursu karnych okazała się drużyna Szwajcarii, która zwyciężyła rezultatem 5:4. W ćwierćfinale Euro 2020 piłkarze drużyny narodowej Szwajcarii zmagać się będą z narodową kadrą Hiszpanii.